İstanbul - Londra Uçak Bileti
Anasayfa İstanbul - Londra Uçak Bileti

İstanbul - Londra Uçak Bileti

ABD’nin en kabalık şehirlerinden 2.cisidir yaklaşık 8 milyon nüfusu vardır. Londra dünyanın iş ve finans şehirlerinden biridir. Avrupa’da en çok beyaz ırk harici insanın yaşadırğı şehirdir. 300’den fazla dil konuşmaktadır. Yeşil yerleri bol olan bi şehirdir  143 tane park ve bahçe vardır. Thames nehri kenti ikiye böler.

Londra uygun uçak bileti için bilet11.com ziyaret edebilirsiniz  

Londra’da Gezilicek Yerler

Londra’da en önemli turistlik yerleri; Parlemento Binası, Tower Bridge, Tower of London, Buckingham Sarayı, Trafalgar Meydanı ile Londra eye dir.

Londra Gatwick Havaalanı

Londra’nın 2 büyük havaalanıdır. Şehirden havaalanına uzaklık 45 km dir. Ulaşmak için taksi,otobüs,araç kiralama gibi altarnatifleri kullanabilirsiniz.

Londra Luton Havaalanı

Şehrin kuzeybatısında yer almaktadır. Şehirden uzaklığı 56km dir otobüs,tren,taksi ile araç kiralama gibi bir çok altarnatifleri kullanabilirsiniz. Thameslink trenleri ile 40 dakkada şehir merkezine ulaşabiliyorsunuz. Tren aslında 40 dakka sürmüyor ama tren istasyonuna gitmek için shuttle otobüslerine binmeniz gerekiyor. Ücretleri ise 25-30 Sterlin East Midlands içinde 15 Sterlin olabiliyor.

Londra Heathrow Havaalanı

Şehrin merkezinin 32km batsında yer alır. Ulaşım içinde otobüs,tren,taksi ile araç kiralama gibi bir çok altarnatifleri kullanabilirsiniz.

En Uygun Londra Uçak Bileti

ULAŞIM

Araç Kiralama; Araç kiralamak istyorsanız araç kiralama ofisleri tüm terminallerinde yerlerinde vardır. Kuzeydeki araç kiralama ofisi sabah 06.00’dan 22.00’a kadar açık oluyor Güneydeki araç kiralama ofisi 7/24 açıktır. Avis, Budget, Hertz gibi firmalardan araç kiralaya bilirsiniz.

Taksi; Şehre taksiyle gitmek 100 Sterlin gibi bi üçret ödemeniz gerekmektedir. Yolculuk süresi yaklaşık 1 saat sürüyor. Londra şehir merkezine gitmek isterseniz her terminalde resmi yada özel taksilere ulaşabilirsiniz. Mesafeye göre deişebiliyor ama genel olarak 45 ile 70 Sterlin gibi bi miktar ödemeniz gerekmekterdir.

Otobüs; Londra’da toplu taşıma için kullanılan kartın ismi oyster karttır. İstanbul’daki akbil gibi para yüklenip kullanıldıkça bakiyeden düşen ödeme sistemidir. Otobüslerde sabit fiyat oyster card ile 1.40 £’a mal oluyor ama otobüs yolculuğu biraz zaman istiyor metro ile 20 dakkada gidebilceğiniz yere otobüsle 1 saatte gidebilirsiniz ama gezmek için geldiyseniz şehre bu yolculuklar güzeldir. Londra’da en uygun ulaşım aracı otobüsler diyebiliriz.

Londra Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Biletinizi alırken şehir merkezinden Londra Havalimanına uzaklık değişebiliyor. Londrada 5 tane havalimanı vardır. Türkiyeden kalkan uçaklar çoğunlukla Luton ile Gatwick havaalanlarını kullanıyor bazılarıda Heathrow’u kullananlar oluyor. Londra’ya ucuz uçak bileti avantajları ile seyahat etmek için bilet11.com’u tercih edebilirsiniz.

Hearthrow Airport Bilgileri

Dünyanın en işlek havaalanı Hearthrow Airport havaalanın içerisinde alışveriş yapacağınız , mağazaların, kafelerin, restorantların olduğu 5 terminalerden oluşmaktadır. Terminallerde ulaşımda trenle olmaktadır diğer terminalden diğerine gitmek trenle mevcuttur.

Havaalanında biraz fazla vakit geçirmek istiyorsanız gece kalabilecek ve duş alabilecek yerlerde mevcuttur. Ücreti ise kaldığınız kişi sayısına ve süresine ve size verilen imkanlara göre değişmektedir. Yaklaşık 35-90 Sterlin arası değişmektedir.

İletişim için 444 34 97 yada 0 212 603 53 00 nolu numaralarımızı ücretsiz arıyarak ulaşıma geçebilirsiniz yada http://www.bilet11.com sitemizi ziyaret ederek hem kampanyalar dan faydalanarak hemde ucuz uçak bilet işlemleri yapabilirsiniz.

 

İletişimclose

Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon işlemleri yapmak için 7/24 müşteri temsilcilerinize web sitemizdeki telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır. Yazılım ve Tasarım : Taksim Yazılım