444 34 97 / En Uygun Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti Bilet11.com

Uçak Biletinizi Sorgulayın

 • assignment

  Türk Hava Yolları Uçak Bileti

  Türk Havayolları - THY Uçak Bileti Türk Hava Yolları 1933 yılında kurulan Türkiye’nin ilk hava yolları şirketi olarak dikkat çekmiştir. Kuruluşunda ilk adı Havayolları meydan işletme idaresi olan Türk hava yolları 1935 yılına kadar milli savunma bakanlığına bağlı kalmış ve sonra, bayındırlık bakanlığına devrolmuştur. İlk kurulduğunda 5 uçak ve 19 koltukla uçuş hayatına başlayan kurum, bugün itibari ile 263 adet uçağı ile dev bir dünya markasıdır. Türk Hava Yolları Uçak Bileti satın almak için 444 34 97 ya da 0 212 603 53 00 nolu telefonu ücretsiz arayabilirsiniz. Türk Havayolları Çağrı Merkezi Telefonu 444 34 97 ya da 0 212 603 53 00 hemen arayın en uygun uçak biletini satın alın. Türk Havayolları (THY) online uçak bileti satın almak için hemen arayın. THY - Türk Havayolları uçak bileti fırsatlarını kaçırmayın.

   

  grade
 • assignment

  Anadolu Jet Uçak Bileti

  Anadolu Jet Havayolları Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan ortak iç hat uçuşları ve Kıbrıs uçuşları olmak üzere tam onlarca noktaya karşılıklı seferler düzenlemektedir. Bunun yanı sıra AnadoluJet, 4 Eylül 2008 tarihinden itibaren yurtdışı seferlerine açılarak Hatay ile KKTC'ni birbirine bağlamıştır. AnadoluJet Uçak Bileti satın almak için 444 34 97 ya da 0 212 603 53 00 nolu çağrı merkezi telefonunu ücretsiz arayabilirsiniz. AnadoluJet online uçak bileti satın almak için hemen arayın. Anadolu Jet Havayolları uçak bileti fırsatlarını kaçırmayın.

  grade
 • assignment

  Onur Hava Yolları Uçak Bileti

  Türk havacılık sektöründe her zaman ilklere imza atma misyonunu ilke edinen Onur Hava Yolları 22 uçaklık filosu ve 5027 koltuk kapasitesi ile Türkiye'nin en köklü özel havayolu şirketidir. 1992 yılından bu yana üstün hizmet kalitesini ön planda tutarak havacılık sektöründe güvenle hizmet veren Onur Air, 2003 yılından itibaren de uluslararası uçuşlarının yanına tarifeli iç hat uçuşları eklemiştir. Türkiye'nin en köklü özel havayolu şirketi olan Onur Air günümüzde dış hatlarda 20 ülkede 80 noktaya, iç hatlarda ise 15 noktaya sefer düzenlemektedir. Onur Air Uçak Bileti satın almak için 444 34 97 ya da 0 212 603 53 00 nolu telefonu ücretsiz arayabilirsiniz. Onur Air online uçak bileti satın almak için hemen arayın. Onur Hava Yolları uçak bileti fırsatlarını kaçırmayın.

  grade
 • assignment

  Sun Express Hava Yolları Uçak Bileti

  SunExpress, her ikisi de dünyanın önemli havayolu şirketlerinden Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın eşit ortaklığında 1989 yılında Antalya’da kuruldu. İlk uçuşunu 1990’da yapan şirket, halen faaliyetlerini güçlü hissedar yapısından gelen Alman ve Türk sivil havacılığının zengin bilgi birikiminden faydalanarak sürdürüyor. Almanya başta olmak üzere, uzun süre Avrupa ile Antalya arasında turistik charter seferleri düzenleyen SunExpress, 2001 yılında başlattığı Antalya-Frankfurt uçuşlarıyla, Türkiye’nin yurtdışına tarifeli sefer düzenleyen ilk özel havayolu oldu. Uygun uçak bileti satışları ile dikkat çeken SunExpress kısa sürede gözde uçak bileti firmalarından oldu. SunExpress Uçak Bileti satın almak için 444 34 97 ya da 0 212 603 53 00 nolu telefonu ücretsiz arayabilirsiniz. SunExpress Havayolları online uçak bileti satın almak için hemen arayın. SunExpress uçak bileti fırsatlarını kaçırmayın.

  grade
 • assignment

  Pegasus Hava Yolları Uçak Bileti

  Türkiye’de havacılık sektörünü değiştiren ve uçmanın herkesin hakkı olduğuna inanan Pegasus Hava Yolları, 1990 yılında Aer Lingus, Silkar Yatırım ve Net Holding'in ortak girişimiyle İstanbul'da kuruldu. Mayıs 1990'da ilk uçuşunu gerçekleştiren Pegasus,2005 yılında ESAS Holding tarafından satın alınmış. Aynı yıl Kasım ayında düşük maliyetli havayolu taşıyıcısı olarak tarifeli iç hat seferlerine başlayarak Türkiye’de faaliyet gösteren 4. tarifeli havayolu olmuştur. Pegasus Uçak Bileti satın almak için 444 34 97 ya da 0 212 603 53 00 nolu telefonu ücretsiz arayabilirsiniz. Pegasus online uçak bileti satın almak için hemen arayın. Pegasus uçak bileti fırsatlarını kaçırmayın. Pegasus Hava Yolları iletişim, Pegasus Telefon, Pegasus Çağrı Merkezi, Pegasus online bilet, pegasus uçak bileti, flypgs, Pegasus Telefon Numarası, online pegasus uçak bileti, pgs uçak bileti, fly pegasus uçak bileti

  grade
 • assignment

  Atlas Hava Yolları Uçak Bileti

  Atlasjet Havacılık A.Ş. 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuştur. İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlandırılan Atlasglobal, ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir. Nisan 2004’e gelindiğinde, Murat Ersoy'un önderliğinde Atlasglobal’de yeni bir yapılanmaya gidilmiştir. 14 Haziran 2004’te Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından "İç ve Dış Hatlarda Tarifeli ve Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı” yapmak üzere Atlasglobal ruhsatlandırılmış ve 1 Temmuz 2004’ten itibaren iç hatlarda tarifeli seferlerine başlamıştır. Turizm ve havacılık dünyasındaki son makro gelişmelerden sonra IATA üyesi olan ve IOSA tescilini alan Atlasglobal, tarifeli havayolu olarak büyümeye ve bu doğrultuda iç ve dış hatlarda tarifeli sefer sayısını %75-80’e çıkarmaya karar vermiştir. 1 Şubat 2006 itibariyle Öger Grubu’nun Atlasglobal’de bulunan % 45’lik hissesi devralınmıştır ve Atlasglobal Havayolları Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Murat ERSOY getirilmiştir. AtlasGlobal Uçak Bileti satın almak için 444 34 97 ya da 0 212 603 53 00 nolu telefonu ücretsiz arayabilirsiniz. AtlasGlobal online uçak bileti satın almak için hemen arayın. AtlasGlobal uçak bileti fırsatlarını kaçırmayın.

  grade
 • assignment

  Bora Jet Havayolları Uçak Bileti

  Uçuş konforu adına tüm ayrıntıların titizlikle düşünülüp hayata geçirildiği Borajet yolculukları, alışılmışın dışında bir uçuş deneyimi sunuyor. Amerika’dan Avrupa’ya 45 farklı ülkede 65 havayolu şirketinde güvenle kullanılan, ileri teknoloji ürünü olan üst seviyede güvenlik ve konfora sahip EMBRAER E-190 tipi uçakları ile Geniş, rahat koltuk aralıkları ve deri kaplı koltuklar uçuşlarınızı prestijli seyahatlere dönüştürürken, ücretsiz ikramlarımız keyfinize keyif katıyor.BoraJet ile ucuz ve güvenli bilet almanın keyfini çıkarın. BoraJet Uçak Bileti satın almak için 444 34 97 yada 0 212 603 53 00 nolu telefonu ücretsiz arayabilirsiniz. BoraJet online uçak bileti satın almak için hemen arayın. BoraJet uçak bileti fırsatlarını kaçırmayın.

  grade
 • assignment

  Lufthansa Hava Yolları Uçak Bileti

  Deutsche Lufthansa AG Avrupa'nın en büyük dünyanın ise 2. en büyük havayolu şirketidir. Lufthansa yarı özel yarı kamusal şirket olup Almanya'nın en önemli markalarından biridir. Almanya'nın ulusal havayolu şirketidir. Kendi bünyesinde yaklaşık 100 ülkede 200 çeşit uçuş noktasına ve diğer ortak havayolları ile dünyada yaklaşık 410 uçuş noktasına hizmet sağlamaktadır. 2008 yılında dünyanın en iyi hava yolu şirketi seçilmiştir. Lufthansa'nın filosu Avrupa'nın en büyük havalimanı olan Frankfurt Havalimanında bulunmaktadır. Lufthansa AG ayrıca Swiss International Air Lines ve Austrian Airlines'ın sahibidir. Lufthansa 1997 yılından beri her yıl dünyadaki en iyi transatlantik seçilmektedir. Bu unvanını hala muhafaza etmektedir. Lufthansa Uçak Bileti satın almak için 444 34 97 ya da 0 212 603 53 00 nolu çağrı merkezi telefonunu ücretsiz arayabilirsiniz. Lufthansa online uçak bileti satın almak için hemen arayın. Lufthansa Havayolları uçak bileti fırsatlarını kaçırmayın.

  grade
 • assignment

  Klm Hava Yolları Uçak Bileti

  KLM veya Hollanda kraliyet havayolları Hollandalı havayolu şirketidir. Air France-KLM ortak çatısı altında hizmet vermektedir. Klm 1919'da Rotterdam şehrinde kurulmuştur. Ülke içi, yurt dışı ve kargo taşımacılığı hizmetini 90 ayrı noktaya yapmaktadır. Merkezi Amsterdam Schiphol Havalimanı'dır. KLM Uçak Bileti satın almak için 444 34 97 ya da 0 212 603 53 00 nolu çağrı merkezi telefonunu ücretsiz arayabilirsiniz. KLM online uçak bileti satın almak için hemen arayın. KLM Havayolları uçak bileti fırsatlarını kaçırmayın.

  grade
 • assignment

  Ve Diyarbakır yeni terminaline kavuştu

  Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin yurt dışına açılmasını sağlayacak olan Diyarbakır Havalimanı'nın yeni terminal binasının yapımı sonlandı.

  diyarbakır hava alanı ile ilgili görsel sonucu

  Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin yurt dışına açılmasını sağlayacak olan Diyarbakır Havalimanı yeni terminal binası haftaya hizmete girecek. Yapımına yaklaşık 2 yıl önce başlanan 300 milyon lira tutarındaki Diyarbakır Havalimanı yeni terminal binası tamamlandı. Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Serdar Hüseyin Yıldırım, Diyarbakır Havalimanı yeni terminal binasında incelemede bulunarak, havalimanı müdürü ve yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı.

  HAC DÖNEMİ DIŞINDA DÜZENLENMİYORDU

  Yıldırım yaptığı açıklamada, Diyarbakır Havalimanı'nda, bugüne kadar terminal binası ile apronun yetersiz olması nedeniyle yurt dışı seferlerinin, hac dönemi dışında düzenlenemediğini anımsattı.

  "GELEN TURİST SAYISI ARTACAK"

  Diyarbakır'dan artık yurt dışı uçuşlarına başlanılacağını kaydeden Yıldırım, yılda ortalama 1 milyon 800 bin yolcu ağırlayan Diyarbakır Havalimanı'nın, yapımı tamamlanan tesisin hizmete girmesiyle yıllık 5 milyon yolcu kapasitesine ulaşacağını vurguladı.

  Bu yatırımın, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'nde tarihi surları yer alan Diyarbakır'ın yanı sıra Güneydoğu'nun da ekonomi ve turizm alanında gelişmesi için önemli altyapı hizmeti olduğunu vurgulayan Yıldırım, şöyle konuştu: "İnşaat çalışmaların yüzde 99'u tamamlandı. Ufak tefek düzenleme ve temizlik işleri kaldı. İnşallah ay sonununu bulmadan açılışını yapacağız. Komşu ülkelerdeki şartların da düzelmesiyle sadece bölgeye değil, çevre ülkelere hizmet verecek merkez haline gelecek. Bu yatırım sayesinde gelen turist sayısı artacak. Bölge hem turizm hem de ekonomik açıdan canlanacak."

  "ÇOK GÜZEL BİR ESER ORTAYA ÇIKTI"

  Yıldırım, 95 bin metrekare kapalı alana sahip terminal binasında 6 köprü ve bin 38 araçlık kapalı otopark, arıtma tesisi, güç ve ısı merkezinin de yer alacağını işaret ederek, "Havalandırmasından soğutmasına kadar en ince ayrıntısına kadar her şey düşünüldü ve dizayn edildi. Çok güzel bir eser ortaya çıktı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı. Diyarbakır'la birlikte bölgenin de çehresini değiştirecek büyük bir yatırım olan Diyarbakır Havalimanı yeni terminalinde 10 uçağa aynı anda hizmet verilebilecek, 10 uçaktan 6'sının yolcuları körüklü sistemden hizmet alacak.

  grade
 1        
İletişimclose

Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon işlemleri yapmak için 7/24 müşteri temsilcilerinize web sitemizdeki telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 • Ucuz uçak bileti satın almak için neden bilet11.com kullanmalıyım?

  • Sizlere en ucuz ve en uygun uçak bileti sunabilmek için 1000'e yakın havayolunun uçak biletlerini karşılaştırıyoruz.
  • Uçak bileti fiyatları verilerini anlık olarak tüm havayolu firmalarından alıyoruz.
  • Belirttiğiniz tarihlerdeki en ucuz uçak biletlerini fiyatına göre sıralayabilir, istediklerinizi seçerek karşılaştırabilirsiniz.
  • Uçak Biletinizi kredi kartı, para kartı, ATM kartı uçak bileti alma imkanı sağlıyoruz. Kredi kartı ile uçak bileti işlemlerinde 12 taksitle ödeme seçeneği sunuyoruz.
  • Türkiye'deki tüm havayolu firmalarının uçak biletlerini listeleme işlemini sunuyoruz.
  • Yeni çıkan uçak bileti kampanyaları ile ilgili size bilgilendirmeler gönderiyoruz.
  • Sistem üzerinden yapacağınız tüm işlemler dünyanın önde gelen güvenlik sertifikası şirketi GlobalSign koruması altındadır.
  • Çağrı Merkezi telefonumuz 444 34 97 ya da 0212 603 53 00 nolu telefonlarla size 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. 
  • Elektronik uçak biletlerinizi mail adresine yönlendiriyoruz.

Merkez

Mehmet Akif Ersoy Cad. Mehmet Çıbıkçı İş Merkezi No:2 Kat: 5 Şirinevler / Bahçelievler - İstanbul
0 212 603 53 00
444 34 97

444 34 97

7 / 24 Online Uçak Bileti
0212 603 53 00
Tüm Hakları Saklıdır. Yazılım ve Tasarım : Taksim Yazılım