Otobüs Bileti Sorgulama ve İptal

Bilet alımı sonrası telefonunuza gönderilmiştir
Biletinizi sorgularken sadece soyadınızı giriniz.
Yukarıdaki panelden iptal edilen biletlerin iadesi, hiçbir kesinti olmaksızın kredi kartlarına 5-15, banka kartlarına 20 iş günü içerisinde yansıyacaktır.
Telefon Numaraları
Metro Turizm biletleri için iptal, iade ve değişiklik işlemleri taşıyıcı firmaların çağrı merkezleri üzerinden yapılmaktadır.
Metro Turizm: 0850 222 34 55
Bilet İptal ve İade Şartları
  • İptal olan veya iade edilen biletlerin geri ödemelerinin kredi / banka kartına yansıması 3-5 (en fazla 7 gün) iş günü sürebilmektedir. Ücretin belirtilen süre içerisinde, kredi kartı hesabınıza yansımaması durumunda, iletişim formu'nu doldurabilir veya 0850 450 99 88 numaralı hattımızı, hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
  • Satın alınan biletler/biniş kartı, sadece üzerinde yazılı tarih, saat ve güzergâh için geçerlidir. Üzerinde yazılı gün, saat ve güzergâhta kullanılmayan ve zamanında kullanılmayan biletler geçersiz sayılır.
  • Metro Turizm biletleri için firmanın belirlediği kurallar geçerli olup; iptal ve değişiklik işlemleri ile ilgili 0850 222 34 55 Metro Turizm çağrı merkezinden işlem yapılabilir.
  • Şubeden/Otogardan basılmış olan biletler internetten iptal edilemez. Bu durumda taşıyıcı firmanın çağrı merkezini arayarak bilgi alabilir veya firmanın satış ofisine uğrayarak iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Bilette belirtilen seferi düzenlemek taşıyıcı firmanın sorumluluğundadır. Seferler, taşıyıcı firma tarafından çeşitli sebeplerle iptal edilebilir veya ertelenebilir. Bir seferin iptalinde ya da ertelendiğinde uygulanacak prosedür taşıyıcı firma tarafından belirlenir ve duyurulur. İptal veya erteleme halinde taşıyıcı firma şubelerinden ve taşıyıcı firma çağrı merkezinden bilgi alınabilir.