Efetur Hakkında

1990 yılında Kocaeli (İzmit) merkezli olarak Mehmet Sadık Efe tarafından kurulan Efetur, şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında “önce insan”  anlayışı içerisinde modern seyahat işletmeciliğine devam etmektedir. Müşterilerine verdiği değeri her zaman hissettiren Efetur, güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ile sektörün önde gelen otobüs firmaları arasındaki yerini almıştır. Bünyesinde oluşturduğu Efe Akademi ile müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda en iyi hizmeti verecek personeli yetiştirmektedir.

Efetur Hangi Şehirlere Gidiyor? 

Efe Tur'un en çok İstanbul, Ankara, İzmir, Bolu, Sakarya, Düzce, Zonguldak, Gebze, Safranbolu, Karamürsel, Karabük, Çanakkale, Bursa, Balıkesir, Manisa, Bartın’ a seferleri vardır.

Efetur Neler Sunuyor? 

Efetur, filosunda bulunan genç ve modern otobüsleri, eğitimli ve güler yüzlü personelleri ile sizlere en iyi ulaşım hizmeti vermenin gayretinde olan bir firmadır. Uydu tv, sınırsız internet, sıcak-soğuk içecekler, aperatif atıştırmalıklar ile yolculuğunuzun çok daha renkli ve eğlenceli hale geleceğinden emin olabilirsiniz. 

Efetur Bilet Fiyatları Ne Kadar? 

Efetur Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir. İhtiyacınız olan Efetur biletlerini sitemizden temin edebilirsiniz.

Efetur Bilet Al 

Efetur en uygun otobüs biletlerini web sitemiz üzerindeki Efetur Bilet al ekranından ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz. 

Efetur Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri 

Efetur ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır. 

Balıkesir Susurluk Yıldız Dinlenme Tesisleri, Bolu Sertoğlu Dinlenme Tesisleri. 

Efetur Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri 

Kendini sürekli geliştiren bir firma olan Efetur, müşterileri tarafından oldukça beğenilen, tavsiye edilen bir otobüs işletmesidir. Yolcuların en çok beğendikleri konular arasında ise, ikram servisinin güzelliği, otobüslerin gayet konforlu oluşu, şehir içi servis hizmetleri bulunmaktadır.

 

Efetur Otobüs Bileti

Efetur biletlerini bilet11.com’dan uygun fiyatla satın alabilirsiniz. Bilet11.com ile Efetur seferlerinin online otobüs biletini almak çok daha kolay. Türkiye’nin bir çok şehrine sefer düzenleyen Efetur biletlerini online olarak üç adımda güvenli alışveriş yönetimi ile satın alabilirsiniz. 

Efetur otobüs biletlerini, ve Efetur koltuklarını liste halinde bilet11’de sıralayabilir, Efetur otobüs saatleri seçenekleri arasından size en uygun Efetur otobüs biletini online olarak kredi kartı ile satın alabilirsiniz.  

Efetur sefer saatleri, Efetur sefer listesi, Efetur güzergahları, Efetur bilet ve Efetur otobüs biletleri bilet11.com ile ekranınızda. 

Efetur otobüs bileti işlemleri ve Efetur rezervasyon işlemleri için hızlı ve güvenilir otobüs bileti sitesi bilet11.com’u tercih edebilirisiniz. Efetur online bilet işlemleri bilet11.com’da.
 

En Ucuz Otobüs Biletini Keşfedin

Yeni yerler keşfetmek ister misiniz?