Metro Turizm Hakkında

Galip Öztürk tarafından 1992 kurulan Metro Turizm, Türkiye’nin en geniş flosuna ve ulaşım ağına sahip otobüs firmasıdır. Şirket bünyesinde 1463 otobüs vardır. İstanbul başta olmak üzere ülkenin 77 ilinde yer alan 1000’den fazla aktif acentesiyle Türkiye’nin hemen her yerine seyahat imkanı sunmaktadır.

Araçların birçoğu suit denilen  2+1 konseptte, son teknolojik donanımlarla birlikte yolcu memnuniyeti odaklı dizayn edilmiştir. Son İstatistiklere göre yıllık yolcu taşıma kapasitesini 23 milyona çıkartan Metro Turizm firması, Türkiye’nin lider otobüs firmalarından biri olma özelliğini günümüzde de devam ettirmektedir.

Metro Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Aklınızda neresi varsa Metro Turizm için oraya gider diyebiliriz. Yurt içi ve yurt dışında yüzlerce lokasyona ulaşım sağlayan Metro turizm Türkiyenin en geniş lokasyon ağına sahiptir.

Metro Turizm Neler Sunuyor?

Metro Turizm, Uydu tv, sınırsız internet, sıcak-soğuk içecekler, Aperatif atıştırmalıklar ile yolculuğunuzun çok daha renkli ve eğlenceli geçmesini sağlamaya çalışıyor.  Çok büyümenin vermiş olduğu bazı sıkıntıları personel seçme ve eğitimlerinde yaşayan firma son zamanlarda bu konulara daha önem vermektedir.

Metro Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Metro Turizm Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir. İhtiyacınız olan Metro Turizm biletlerini sitemizden temin edebilirsiniz.

Metro Turizm Bilet Al

Metro Turizm en uygun otobüs biletlerini web sitemiz üzerindeki Metro Turizm Bilet al ekranından ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz. 

Metro Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Metro Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre mola yerleri değişebilmektedir. Çok fazla lokasyona ulaşan Metro Turizm, gideceği güzergah üzerinde ki en seçkin ve zengin içerikli mola yerlerini seçmektedir.

Metro Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Kendini sürekli geliştiren bir firma olan Metro Turizm, ikram servisinin güzelliği, otobüslerin gayet konforlu oluşu, şehir içi servis hizmetleri ile müşterileri tarafından tercih edilmektedir.

Metro Turizm Otobüs Bileti

Metro Turizm biletlerini bilet11.com’dan uygun fiyatla satın alabilirsiniz. Bilet11.com ile Metro Turizm seferlerinin online otobüs biletini almak çok daha kolay. Türkiye’nin bir çok şehrine sefer düzenleyen Metro Turizm biletlerini online olarak üç adımda güvenli alışveriş yönetimi ile satın alabilirsiniz. 

Metro Turizm otobüs biletlerini, ve Metro Turizm koltuklarını liste halinde bilet11’de sıralayabilir, Metro Turizm otobüs saatleri seçenekleri arasından size en uygun Metro Turizm otobüs biletini online olarak kredi kartı ile satın alabilirsiniz.  

Metro Turizm sefer saatleri, Metro Turizm sefer listesi, Metro Turizm güzergahları, Metro Turizm bilet ve Metro Turizm otobüs biletleri bilet11.com ile ekranınızda. 

Metro Turizm otobüs bileti işlemleri ve Metro Turizm rezervasyon işlemleri için hızlı ve güvenilir otobüs bileti sitesi bilet11.com’u tercih edebilirisiniz. Metro Turizm online bilet işlemleri bilet11.com’da.
 

En Ucuz Otobüs Biletini Keşfedin

Yeni yerler keşfetmek ister misiniz?