Uçak Bileti Sorgulama

Bilet alımı sonrası telefonunuza gönderilmiştir
Biletinizi sorgularken sadece soyadınızı giriniz.
Yukarıdaki panelden iptal edilen biletlerin iadesi, hiçbir kesinti olmaksızın kredi kartlarına 5-15, banka kartlarına 20 iş günü içerisinde yansıyacaktır.
Telefon Numaraları
Bilet iptal, iade ve değişiklik işlemleriniz için 444 34 97 numaralı telefonu 7/24 arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Bilet İptal ve İade Şartları
İptal İade ve Değişiklik Online olarak mobil ya da web sitesi üzerinden veya satış ofisleri tarafından düzenlenen biletlerde iptal, iade ve değişiklik gibi işlemler havayolu firmalarının sözleşmelerine göre değişiklik gösterebilir. İptal ve iade gibi konularda uçuş saatinize en az 2 saat kala işlem yaptırabilirsiniz. Web sitemiz tarafından satılan biletlerde üç ayrı sınıf vardır. Promosyon, Ekonomi ve Business Class olmak üzere üç farklı kategoride bilet satın alabilirsiniz. Ekonomi ve Business Class aldığınız biletlerin iptal ve iade gibi işlemlerini çağrı merkezimize ileterek talepte bulunabilirsiniz. Promosyon biletlerde ise bu durum geçerli değildir. Promosyon biletler satın alındıktan sonra iptal, iade ve değişiklik yapılamayan biletlerdir. Promosyon biletler havayolu firmalarının sınırlı sayıda koltuk için çıkardığı biletlerdir. Promosyon biletler genellikle bir ay öncesinden ödemesi yapıldığı için uygun fiyatlıdır ve tercih sebebidir. Özel bir nedenden dolayı iptal/iade işlemi yaptırmak zorunda olabilirsiniz. Fakat bazı durumlarda online bilet alırken yaptığınız sözleşmeye dayanarak iade kesintisi ya da cezalı işlem yapılabilir. Bu tür durumlarda mağdur olmamak için seyahat edeceğiniz havayolu firması ile iletişime geçmeniz talep oluşturmanız gerekebilir. Eğer iptal ve iade şartlarına uygun şekilde işlem yapıyorsanız sadece servis ücreti kesintisi alınmaktadır. Bunun dışında eğer 12 saatten daha az bir zaman kaldıysa cezalı işlem ücreti de kesilebilir.
Whatsapp Hattı
Alo Bilet