Buffalo - İstanbul Uçak Bileti
Anasayfa Buffalo - İstanbul Uçak Bileti

Buffalo - İstanbul Uçak Bileti

Buffola Nüfusu: 258.959

Bufolla Yüz Ölçümü: 136 km²

Buffola:

Amerika Birleşik Devletleri `nin Doğu yöresinde, New York eyaletinin batısında bulunan Buffola,modern bir sanayi ve liman kentidir. Erie Gölü`nün Doğu sahillerinde ve Kanada`nın Ontario şehrinin karşısında yer alan Buffola,aynı zamanda Niagara Şelalesine`de oldukça yakın bir konumdadır. İstanbul-Buffola arası uçuşlar ise 1 veya dah fazla aktarma ile 14 saat 20 dakika sürmektedir.

Buffola Gezilecek Yerler:

Niagara Şelalesi: Niagara Şelaleleri Kuzey Amerika'nın doğusunda, ABD ile Kanada sınırı arasında, Niagara Nehri'nin üzerinde bulunur. 3 büyük şelaleden oluşur. Horseshoe (Atnalı Şelalesi) bunların en büyükleridir. American Falls ve Bridal Veils Fall diğer iki küçük şelalelerdir.

Squaw(Mercan) Adası: Atol,Ortasında lagün adı verilen bir göl bulunan, kısmen veya tamamen lagünü çevreleyen adacıklara denir. Atolller her zaman dairesel yapıda olmamakla birlikte düzinelerce kilometre çapında kapalı bir şekil oluşturan ve ortasında yaklaşık 50 m ya da daha derin bir lagün bulunduran mercan resiflerinin oluşur.

North ParkTiyatrosu: North Park, New York eyaleti Buffalo'da şehir içinde bir semttir. Kuzey Buffalo büyük topluluğu oluşturan çeşitli mahallelerde biridir. Mahalle sınırları Delaware Avenue batısında, eski Lackawanna ve Batı Demiryolu yol hakkı North, Beltline demiryolu ve Güney ve Starin Parkside mahalleye ve doğuda Central Park mahalle kabaca vardır.

İstanbul Buffola uygun uçak bileti bilet11.com da bulabilirsiniz. Bilet11.com en ucuz biletleri sizler için sıralıyor. bilet11.com internet sitesisinden Buffalo uçak bileti satın alabilirisniz. Telefonla uçak bileti satın almak için 444 34 97 yada 0 212 603 53 00 nolu çağrı merkezini ücretsiz arayabirsiniz.

İletişimclose

Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon işlemleri yapmak için 7/24 müşteri temsilcilerinize web sitemizdeki telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır. Yazılım ve Tasarım : Taksim Yazılım